אלבומים

Watoo Watoo - Une si longue attente - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום שמביא פופ צרפתי קליל שעושה טוב על הלב. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 06-04-2014

תגיות: 2014, Watoo Watoo, Une si longue attente

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.


 

מורפלקסיס ממליץ: 


יש משהו בעונה הזו בה הטבע מתפרץ בשאגה פראית של לבלוב פרחוני והשמש עדיין רחומה מספיק מכדי להכות במלוא העוצמה ומחממת בנעימות פשוטה - זה זמן נהדר ללצאת מהמשרד/בית/עבודה ולהשתרע על כר דשא מוצל להתבונן במבט עצל בעולם הממשיך לנוע. במקביל, זה זמן מצוין ללחוץ "פליי" ולהתמסר לאינדיפופ הצרפתי המתקתק של להקת וואטו וואטו - נאיביות רעננה כפי שרק הצרפתים יודעים. אם אתם אוהבים פופ צרפתי קליל ולהקות דוגמאת סטריאולאב - אני חושב שההמלצה הזו תלטף לכם את נקודת הג'י.

 

האזינו לאלבום המלא: 

 

תגובות