אלבומים

Melodiesinfonie - Friede Freude - 2014

Audio Camp: ביטים ממכרים שיכנסו לכם לראש ולא ייצאו. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 30-03-2014

תגיות: 2014, Melodiesinfonie, Friede Freude

 

עטייפת האלבוםעטייפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.


 Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

 

ילד זין ממליץ: 

יש מציאות שאני כל כך גאה בהן שאני מתחרט שאני לא כותב בשבעה בלוגים.. האלבום הזה גורם לי להזכר איך אהבתי את התקופה שלשמוע קרודר ורופמייסטר או thievery corporation היה לגיטימי אבל הוא לא חוזר בזמן לשם אלא לוקח את הגישה ומיישם אותה עם מכונות הביט של התקופה.

 

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות