אלבומים

Overlake – Sighs - 2014

Audio Camp ממליצים: האלבום הזה יזרוק אתכם לרוקנרול הבריטי של סוף שנות ה-80 ותחילת שנות ה-90. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 30-03-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Overlake, Sighs

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

 Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

האלבום הזה זרק אותי לרוקנרול הבריטי של סוף שנות ה-80 ותחילת שנות ה-90, ועל אף שהוא אמור לראות אור רשמית באמצע אפריל 2014 הוא מזכיר לי יותר מכל דבר אחר את 2 האלבומים הראשונים של Catherine Wheel המיתולוגית שראו אור בתחילת שנות ה-90 - רוק אפלולי, עגמומי ומופנם [ואיזה כיף שהוא כזה]. מומלץ במיוחד למאזינים שהאביב הזה הגיע מוקדם מידי עבורם.

 

 

האזינו לאלבום המלא: 

 

תגובות