אלבומים

The Musket Vine - Such Hands EP - 2014

Audio Camp ממליצים: הרכב מנבאדה שמשחרר איפי חדש שמשלב אלמנטים מתת-ז'אנרים שונים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 30-03-2014

תגיות: 2014, The Musket Vine, Such Hands EP

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

 Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה: 

 

ידוע שבנדקמפ היא פלטפורמה מצוינת לאמנים עצמאיים, שלא נתמכים על ידי חברת תקליטים כלשהי אלא מקליטים ומפיצים את המוזיקה שלהם לבדם, לפעמים ישר מחדר השינה שלהם. זה גם המקרה כאן - לאחר ששמעתי את ה-EP של ההרכב הזה מלאס וגאס, גיליתי שהם מחפשים ממש עכשיו חברת תקליטים שתסכים לתמוך בהם ולהוציא את האלבום המלא הראשון שלהם. בהתחשב בכך שהם מציעים את ה-EP להורדה בחינם, אני לא יודעת אם הם באמת עושים כסף מהמוזיקה שלהם; מה שבטוח זה שבהחלט מגיעה להם תמיכה. ה-EP הזה הוא למעשה אלבום רוק מצוין, שמשלב אלמנטים מתת-ז'אנרים שונים. התוצאה מעניינת והרמונית, וכולי תקווה שאכן נזכה לשמוע את אלבום הבכורה המלא שלהם בקרוב.

 

האזינו לאלבום המלא:


 

תגובות