אלבומים

Johnny Cash - Out Among the Stars-2014

לפני שנתיים מצא בנו של קש אלבום גנוז במחסן של הוריו שהוקלט באחת מתקופות השפל של "האיש בשחור". כעת הוא יוצא אחרי מסטרינג מחודש

מאת בן אליעד. 26-03-2014

תגיות: Johnny Cash, 2014, ג'וני קש

ג'וני קש אינו בין החיים כבר למעלה מעשור. בדרך פלא, ובעזרת חברות התקליטים, אנחנו עדיין זוכים לקבל ממנו מוזיקה חדשה. הבולטת ביותר היתה סדרת האלבומים עטורת השבחים American Recordings, שהוקלטה ביחד עם ריק רובין. והנה, בדיוק כשחשבנו שהכספת של הטרובדור האגדי כבר ריקה, השבוע יוצא לאור Out Among the Stars, אלבום אולפן נוסף של קאש שנגנז בשנות השמונים ורואה אור לראשונה.

קש כתב והקליט את השירים הכלולים באלבום החדש/ישן בין 1984-1981 עם מפיק הקאנטרי ביל שריל. התקופה היתה אחת מתקופות השפל הגדולות בחייו האישיים והמקצועיים - בעיות בריאות, ומאבק ממושך בהתמכרויות החוזרות ונשנות שלו לצד סכסוך מתמשך עם חברת התקליטים, הביאו בסופו של דבר לביטול הפרויקט. 

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב האלבומים החדשים לפייסבוק שלכם

לפני כשנתיים מצא בנו, הזמר והמפיק ג'ון קש קרטר, את ההקלטות הישנות במחסן של הוריו המנוחים, וגילה מחדש את אביו כפי שלא שמע לפני כן - "מצאנו את אבי בנקודה מסוימת בחייו, שבו הוא היה אמיתי, עם מודעות מלאה לעצמו, כשהקול שלו היה מושלם", סיפר קרטר לגרדיאן הבריטי, "הוא פנה לכיוון רוחני באותה תקופה שהיה חיובי ומשמעותי עבורו...זהו זיכרון עבורי למה שאבא היה בזמנו, וזה היה מבורך להאזין ולהרגיש כאילו אני איתו יחד שוב..".

כמעט 30 שנה אחרי שהוקלט, Out Among the Stars רואה השבוע אור לראשונה אחרי מאסטרינג מחודש. לרגל צאתו הוא מוצע להאזנה חופשית והתרשמות ראשונית. אם תאזינו בסבלנות עד הסוף, או תדלגו לקטע האחרון באלבום, תוכלו לשמוע את אחד מהפנינים הבולטות שבו - She Used To Love Me A Lot, במיקס נוסף שנרקח על ידי לא אחר מאשר אלביס קוסטלו.

האזינו לאלבום Out Among the Stars

 

תגובות