אלבומים

Cabana - Cabana EP - 2014

Audio Camp ממליצים: EP ראשון להרכב שמגיע מסיאטל ומסתובב במחוזות הגארג' הפסיכאדלי. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 23-03-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Cabana, Cabana EP

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: Cabana - Cabana EP

אחרי שבספטמבר האחרון הם סיפקו לנו טיזר נפלא בן שני שירים, Cabana מוציאים EP ראשון. מדובר בהרכב שאמנם מגיע מסיאטל, אבל נשמע כאילו רוחו נמצאת בחופי קליפורניה – המוזיקה שלהם נעה במחוזות הגארג' הפסיכאדלי. ניתן להוריד את האלבום בחינם, אבל זרקו להם כמה שקלים ואולי הם יתנו להם מוטיבציה לספק לנו עוד מוזיקה נהדרת כזו.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות