אלבומים

Cabana - Cabana EP - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום מינימליסטי המורכב מנעימות אינסטרומנטליות של גיטרה חשמלית וקלידים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 23-03-2014

תגיות: 2014, Cabana, Cabana EP

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

אלבום מינימליסטי המורכב מנעימות אינסטרומנטליות של גיטרה חשמלית וקלידים. אם זה לא מספיק, ההשראה והטון הכללי של האלבום נובעים מסדרת המופת של דייוויד לינץ' - "טווין פיקס" (ממנה גם נגזר שם האלבום). האלבום של אודרי הורן עמוס מלאנכוליה שקטה ואיטית, פסקול שמתאים לנסיעה ארוכה דרך נוף משתנה תדיר, או לילה חסר שינה. (הורדה חופשית בשיטת שלם-כפי-יכולתך).

 

האזינו לאלבום המלא

 

תגובות