אלבומים

Damn the Witch Siren - Damn the 80's! - 2013

Audio Camp ממליצים:צמד מאוהיו שיוצר דאנס-אלקטרו-פופ שנשמע כמו סינתיסייזר על תערובת של ספידים והליום. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 16-03-2014

תגיות: 2013, Damn the Witch Siren, Damn the 80's!

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה: Damn the Witch Siren - Damn the 80's!

כשהם לא מקליטים קאברים לקלאסיקות אייטיז, הצמד הזה מאוהיו עושה דאנס-אלקטרו-פופ שנשמע כמו סינתיסייזר על תערובת של ספידים והליום - מרקיד, שמח וצבעוני בטירוף. אך טבעי שאלבום הקאברים שלהם יתאים לחג כמו פורים. הם מתחפשים לחמש השפעות אייטיז גדולות: מדונה, בילי איידול, פיטר גבריאל, סימפל מיינדס (עם אחד משירי האייטיז החביבים עליי, ולא רק בגלל הסיום של "מועדון ארוחת הבוקר") וא-הא. לכל אחד מהשירים הם מוסיפים עוד קצת אלקטרוניקה ועוד טוויסט עכשווי, ומה שיוצא זה אסופת קאברים משמחת שאפשר לרקוד לצליליה עד דלא ידע.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות