אלבומים

Various Artists – Running Up That Hill: Kate Bush Covers for Reproductive Rights - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום מחווה מושקע ויפהפה לרפונזל של עולם הפופ בעלת הקול-הבלתי-יאומן - קייט בוש. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 16-03-2014

תגיות: Various Artists, Audio Camp, 2014, Running Up That Hill: Kate Bush Covers for Reproductive Rights

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

אלבום מחווה מושקע ויפהפה לרפונזל של עולם הפופ בעלת הקול-הבלתי-יאומן - קייט בוש. תוכלו למצוא כאן פרשנויות שונות של אומנים מוכרים מעט יותר ופחות ומגוון ביצועים שבד"כ לוקח את שיריה הידועים של קייט בוש לטריטוריות רחוקות. בין הביצועים תוכלו למצוא פנינים אמיתיות כמו הקאבר של Dave Watkins לשיר Big Stripey Lie או לביצוע הנהדר של Benoît Pioulard לשירה הידוע Cloudbusting. אם זה לא מספיק כדי לשכנע אתכם בחשיבות הפרוייקט הנ"ל - האם גם ציינתי שכל ההכנסות הן קודש למימון קליניקות הפלה מלאכותית מוזלות, ייעוץ משפטי וכו'?

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות