אלבומים

Various Artists - COVER ME. #4 NINA SIMONE - 2013

Audio Camp ממליצים: פרויקט הקאברים הישראלי מעניק פרשנויות שונות ליצירותיה של נינה סימון. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 16-03-2014

תגיות: Audio Camp, Various Artists . COVER ME. #4 NINA SIMONE . 2013

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 


לא כל קאבר הוא נהדר שכן יש מי שמקליט גרסה דומה למדי למקור והבעיה עם הגרסאות הללו היא שהן מחווירות לעומת הקיים וכך מובילות למצב שבו אנשים רבים נוטים לסלוד מקאברים, אבל קאברים יכולים להיות דבר נפלא כשמושקעת מאחוריהם מחשבה וכמובן כשישנה פרשנות אישית של מי שמקליט אותה. זו אחת הסיבות שאני כל כך מחבבת את פרויקט הקאברים הישראלי Cover Me. לא מעט אמנים לוקחים בו חלק – רוני אלטר, צביקה פורס, רותם אור, עינב ג'קסון כהן ואחרים. את Cover Me #4 הם הקדישו לנינה סימון הנפלאה והוא כולל מוזיקה שפשוט תענוג לשמוע.

 

האזינו לאלבום המלא


תגובות