אלבומים

Wehtam Yelthgiek - The Late Summer Collection - 2012

Audio Camp ממליצים: אלבום שמכיל שני קטעים מקוריים ושלושה רמיקסים לאחרים, שלא יצאו מהראש. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 10-03-2014

תגיות: 2012, Audio Camp, Wehtam Yelthgiek.The Late Summer Collection

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד זין ממליץ: Wehtam Yelthgiek - The Late Summer Collection

חמישה קטעים, שניים מקוריים ושלושה רמיקסים לאחרים. מהקטע הראשון כבר ברור שזה אלבום שנכנס לרשימת החברים החדשים הכי טובים. מתיו קייטלי הוא ילדון בריטי שלא ברור לי מה נתנו לו לראות בטלוויזיה כשהוא היה קטן אבל ברור שיש לי כנראה פער ענק שאני חייב להשלים בתכניות ילדים.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות