אלבומים

Hakimonu ‎– Reanimate The Obvious - 2012

Audio Camp ממליצים: אסף עזרא יוצר מספר שנים אלקטרוניקה שנעה בין האוס מלא טקסטורות לקטעי טכנו-דאביים מלאי נשמה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 10-03-2014

תגיות: 2012, Audio Camp, Hakimonu, Reanimate The Obvious

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ניר שטרית ממליץ: Hakimonu ‎– Reanimate The Obvious

הקימונו הוא אסף עזרא, ישראלי משלנו, שיוצר מספר שנים אלקטרוניקה שנעה בין האוס מלא טקסטורות לקטעי טכנו-דאביים מלאי נשמה. אף שהרבה מן הריליסים שלו נגישים לשמיעה ביתית למאזין הממוצע. “Reanimate the obvious” בהחלט יכול לעבוד היטב גם ברחבה - הוא כולל בתוכו 2 רמיקסים לקטע הנושא וקטע מקורי נוסף. הריליס הזה, מ2010, הוא היחיד הזמין לקניה/והאזנה בבאנדקמפ מהקטלוג הרחב של הקימונו.

 

 

האזינו לאלבום המלא:


תגובות