אלבומים

Jazz Casual - Tetragammaton - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום משובח שמשלב בצור מושלמת את הסאונד הישן-חדש. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 10-03-2014

תגיות: 2014, Jazz Casual, Tetragammaton

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), ניר שטרית וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

לו מישהו היה מוצא לפני 30 שנה את האלבום של ווסלי בריון [א.ק.א Jazz Casual] מוקלט על קלטת, בוודאי אחד הפאנזינים של רוקסי מיוזיק היה ממהר לצאת בכותרת מעוטרת: "נמצאה קלטת עם דמואים לאלבום החדש של בריאן פרי!". אז אולי זה לא באמת נכון, אבל הקול של ווסלי בהחלט מזכיר את זה של בריאן ומעטה הסינטיסייזרים המעט לואו-פיים שמאפיין את האלבום הנ"ל תורם לא מעט לתחושת הסאונד הישן-חדש - ואם לרגע תעצמו עיניים ופשוט תאזינו, אתם עלולים לגלות אלבום מיוחד מאוד ואפילו מרגש.

 

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות