אלבומים

Ghoulsby - On a Date with Manuela - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום פולק רפאי שנוצר כולו בעזרת שימוש בתוכנת גראג' בנד. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 02-03-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Ghoulsby, On a Date with Manuela

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:


אלבום פולק רפאי שנוצר כולו בעזרת שימוש בתוכנת גראג' בנד, כן, גם הצלילים שנשמעים כמו בנג'ו אקוסטי. הדבר מוסיף בעיני לתחושה \שעל אף שהאלבום מתכתב עם מוזיקה אקוסטית של המאה ה-20 - הוא כולו סוג של קינה פוסט אפוקליפטית שנעשתה בעזרת כלים דיגיטליים של המאה ה-21, ואולי כך האנדרואידים יקוננו אי שם בעתיד הרחוק על רוחות הרפאים של האנושות: בעזרת קול מעט שבור ותוכנת גראז' בנד קטנטנה.
בנוסף להיותו מוזיקאי - פטריק וינסנט וולש, מי שעומד מאחורי הפרוייקט הנ"ל, הוא גם סופר ותסריטאי המתגורר בשיקאגו.

 

האזינו לאלבום המלא:

 


תגובות