אלבומים

Cult Choir - Mind Movies​(​Split EP w/ Balue) - 2014

Audio Camp ממליצים: אי פי משולב של שני הרכבים מעט שונים זה מזה שעושים גארג' רוק ופופ פסיכדלי. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 02-03-2014

תגיות: 2014, Brother, Q.U.I.L.

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה:

האי פי המשולב הנפלא הזה כולל שירים של שני הרכבים מעט שונים זה מזה. Balue הוא הרכב שעושה גארג' רוק שמזכיר מאפיינים מהרוק הבריטי הניינטיזי שכל כך כיף להתרפק עליו. Cult Choir עושים פולק פופ פסיכאדלי ולפרקים מאוד דרמטי. החלק הטוב ביותר בעניין? אתם יכולים לבחור כמה אתם מעוניינים לשלם.

האזינו לאלבום המלא:

 

 


תגובות