אלבומים

Walrus - Glam Returns - 2014

Audio Camp ממליצים: ההרכב מרענן שעושה פופ פסיכודלי משולב עם סרף. כנסון לשמוע

מאת קול הקמפוס. 23-02-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Walrus, Glam Returns

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה:

הליפקס הולכת ומתבססת כמעצמת פסיכדליה. בשנה שעברה התאהבתי ב Shadow folk הנפלאים שמגיעים משם והשנה הנוכחית מתחילה לה עם EP נהדר של Walrus. ההרכב עושה פופ פסיכודלי משולב עם סרף ונראה שאחרי לא מעט רליסים בו הם חיפשו את עצמם בין כל מיני סגנונות, כאן הם מתייצבים על משהו נהדר ונקווה שהם ימשיכו בקו הזה.


האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות