אלבומים

Cult Cosmos - Digital Anthropology - 2014

Audio Camp ממליצים: ג'ו קליקי, מפיק ומוזיקאי מפלורידה שאוהב לפרק ולהרכיב מחדש סאונדים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 23-02-2014

תגיות: 2013, Audio Camp, WINDCATCHER, Buried Under the Sands of Blue

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:

האלבום הזה כולו מרגיש כמו מגרש משחקים דיגיטלי: ביטים, סימפולים, אפקטים - כולם מושלכים בהתלהבות של ילד. מאחורי Cult Cosmos מסתתר ג'ו קליקי, מפיק ומוזיקאי מפלורידה שאוהב לפרק ולהרכיב מחדש סאונדים - שימו עליו אוזן [האלבום ניתן להורדה חופשית בשיטת שלם-כפי-יכולתך].

 

האזינו לאלבום המלא: 

 

תגובות