אלבומים

2011 - BLOODSHOT BILL - "Rockin' With​.​.​.​"

Audio Camp ממליצים: איפי של גאון הרוקבילי והגאראג' בלאדשט ביל, הוא להקה של איש אחד עם פאסון מהפיפטיז. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 23-02-2014

תגיות: 2011, Audio Camp, BLOODSHOT BILL, Rockin' With​

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ניר שטרית ממליץ:

 

גאון הרוקבילי והגאראג' בלאדשט ביל הוא להקה של איש אחד עם פאסון מהפיפטיז, ברילינטיין בשיער וגיטרת נפח (כשאת תפקיד חטיבת הקצב הוא ממלא בעצמו בעזרת קיק ומצילה). הקנדי ממוצא מקסיקני מוציא מוזיקה עוד מתחילת שנות האלפיים ובאמתחתו כשמונה אלבומים ואינספור סינגלים ואיפיז - "Rocking With" הוא EP שיצא ב2011, בלייבל הבוטיק ממדריד Ghost Highway Recording והוא לרשותכם במלואו להאזנה בבאנדקאמפ!

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות