אלבומים

Astronaut Husband - Drip - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום מופנם המציג מלנכוליה שברירית צבועה בגיטרות אקוסטיות מעורפלות. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 16-02-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Astronaut Husband, Drip

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

מלנכוליה שברירית צבועה בגיטרות אקוסטיות מעורפלות אלה הרכיבים שבונים את הדי.אן.איי בשיריו של Astronaut Husband - הכינוי מאחוריו מסתתר אלק גרפה, יוצר ומוזיקאי מויסקונסין. על אף שהאלבום מופנם, הוא מכיל כמות כמעט בלתי אפשרית של יופי ועדינות, משרטט את התוואי הנפשי העדין של החורף שאנו כה זקוקים לו בישראל. אולי זה המשב הקל שיביא עימו את הגשם והקור החסרים.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

&

תגובות