אלבומים

PARASOL - I Close My Eyes To See You Again - 2014

Audio Camp ממליצים: איפי קליל להרכב יפני שעושה שוגייז נהדר. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 16-02-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, PARASOL, I Close My Eyes To See You Again

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 

בשקט בשקט ובלי ששמתי לב, התווספו לאוסף המוזיקלי שלי לא מעט אמנים יפנים או כאלו שהם ממוצא יפני. טרם הנבירות שלי בבנדקמפ, הדימוי של המוזיקה היפנית תמיד היה כזה של hair metal שעבר הסבה ואימו. אוי כמה שטעיתי – אלקטרוניקה, שוגייז, פולק ועוד, את כולם ניתן למצוא שם. על Parasol אני לא באמת יודעת להגיד דבר, בעיקר כיוון שתיאור הלהקה הוא ביפנית, אבל מדובר בהרכב שעושה שוגייז נהדר וממש עכשיו הוציא את מיני האלבום הראשון שלו.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות