אלבומים

HOLY WAVE - Evil Hits - 2013

Audio Camp ממליצים: עוד הרכב משובח מטקסס שעושה רוק אנד רול פסיכדלי מצוין. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 10-02-2014

תגיות: 2013, Audio Camp, HOLY WAVE, Evil Hits

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

 

חן רוזן ממליצה:

 

רגע לפני שיוצא להם אלבום חדש, זה זמן מצוין להמליץ על Holy Wave. הרכב מטקסס שעושה רוק אנד רול פסיכדלי מצוין. האלבום הזה נשען על יסודות הפסיכדליה מבלי להרגיש מיושן לרגע אחד. זה אלבום שיוצר סביבו תפאורה – מדבר, חום, שמיים בהירים, בירה באמצע שום מקום וחוסר רצון מוחלט להתנתק מהפנטזיה הזו.


האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות