אלבומים

Minus Light - Minus Light - 2014

Audio Camp ממליצים: מרקחת מבעבעת של אוואנגארד-פופ אלקטרו-אקוסטי שנעה בין כל כך הרבה קצוות מוזיקליים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 10-02-2014

תגיות: New, Audio Camp, 2014, Minus Light

 

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

08 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:

 

Minus Light הינו הפרוייקט הזוגי של המוזיקאי BEARDO והזמרת מקסין דאוולין שיצרו יחדיו מרקחת מבעבעת של אוואנגארד-פופ אלקטרו-אקוסטי שנעה בין כל כך הרבה קצוות מוזיקליים [בהצלחה רבה לטעמי] - כמעט כמו להזמין את המנה הכי עשירה מהתפריט, כזו שתוכלו למצוא בה הכל. [להורדה חופשית בשיטת שלם-כפי-יכולתך]


האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות