אלבומים

BLSHS - Abstract Desires - 2014

Audio Camp ממליצים: טריו מטקסס שמשלב אלקטרוניקה מעולה, קולות הרמוניים ואווירה אייטיזית במובן הכי טוב של המילה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 10-02-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, BLSHS, Abstract Desires

 

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה:

אני תמיד יכולה לסמוך על האמנים שחתומים בחברת התקליטים Synth Records שיקליטו אלבום שיקלע בדיוק לטעם שלי. מאז הקיץ, אז שמעתי את הסינגל הראשון שלהם, חיכיתי שהטריו BLSHS (מבטאים Blushes) מיוסטון, טקסס, יוציאו את ה-EP הזה. כמה שמחתי לגלות שהוא עומד בציפיות; כמעט חצי שעה של סינת'פופ שמשלב אלקטרוניקה מעולה, קולות הרמוניים ואווירה אייטיזית במובן הכי טוב של המילה. ללא ספק אחד מאלבומי הפופ הטובים ביותר ששמעתי בבנדקמפ ובכלל מאז תחילת השנה.

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות