אלבומים

Electric Peanut Butter Company - Trans​-​Atlantic Pysch Classics Vol. 2 - 2013

Audio Camp ממליצים: שני מוזיקאים עצמאיים המושפעים מהפסיכדליה והסול של שנות ה 60 המאוחרות. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 02-02-2014

תגיות: 2013, Audio Camp, Electric Peanut Butter Company, Trans​-​Atlantic Pysch Classics Vol. 2

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה:

אדריאן ושון הם שני מוזיקאים עצמאיים שנפגשו במסגרת SXSW בשנת 2010 והחליטו שכדאי להם לעשות מוזיקה ביחד. החלטה זו התבררה כמצוינת בהתחשב בתוצר הנפלא הזה. השירים לא הוקלטו באולפן אחד כששני המוזיקאים נוכחים אלא כל אחד מהם הקליט חלקים מסוימים ושלח לחברו וכך הלוך ושוב. השירים עצמם מושפעים מאוד מהפסיכדליה והסול של שנות ה 60 המאוחרות והם יגרמו לכם לנענע את הישבן בלי לרצות להפסיק.

האזינו לאלבום המלא: 


תגובות