אלבומים

Baliphonics - Baliphonics - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום המציג מוזיקה מהפנטת, שורשית אך עם זאת מודרנית לחלוטין ומאתגרת. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 02-02-2014

תגיות: Audio Camp, 2011, Baliphonics

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:

יש לי חיבה גדולה לשילובים לא סטנדרטים במוזיקה - לא פעם זו מתכונת ליצירתיות שבועטת בקונבנציות סגנוניות ופותחת פתח למשהו חדש באמת כמו האלבום הזה של Baliphonics. האלבום מערב זמירות מסורתיות מסרי-לנקה עם ג'אז אוואנגארד מערבי לחלוטין. השעטנז הזה פותח את נקבוביות הדמיון: מוזיקה מהפנטת, שורשית אך עם זאת מודרנית לחלוטין ומאתגרת. מומלץ במיוחד לבעלי אוזניים סבלניות ולחובבי אוואנגרד.

האינו לאלבום המלא:

 

תגובות