אלבומים

Derek See - She Came This Way - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום רוק המשלב בתוכו איכויות של מוזיקה משנות ה-60 ובאותו הזמן מביא עמו משהו חדש ורענן. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 26-01-2014

תגיות: Audio Camp, Derek See, She Came This Way

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

 

Solance ממליצה:

 

Derek See מעיד על עצמו כי כבר מגיל קטן החל לספוג מוזיקה, לאסוף תקליטים ולנגן על גיטרה ושהוא בעיקר מושפע ממוזיקת נשמה, רוקנרול ופ'אנק של שנות ה-60. אני יכולה להעיד כי כל הדברים הנ"ל בהחלט ניכרים באלבום הרוק הנהדר הזה המשלב בתוכו איכויות של מוזיקה משנות ה-60 ובאותו הזמן מביא עמו משהו חדש ורענן.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות