אלבומים

Australasia - Vertebra - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום שמפגיש בין בין מטאל, אלקטרוניקה וגיטרות אקוסטיות. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 26-01-2014

תגיות: Audio Camp, Australasia, Vertebra

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה:

 

גילוי נאות: אני לא מבינה כלום במטאל. לא מבדילה בין הסוגים השונים, לא מכירה שמות של להקות, והמקסימום שעשיתי עד היום זה לשמוע סולו גיטרה של להקת מטאל ולומר "וואו, זה מצוין". בקיצור, האלבום הזה תפס אותי לגמרי בהפתעה - שילוב בין מטאל, אלקטרוניקה, גיטרות אקוסטיות וקולות רקע רכים. לא ציפיתי שאלבום כזה יתפוס אותי כל כך, אבל אחרי שגיליתי אותו שמעתי אותו כמה פעמים ברצף, וזאת בהחלט היתה הפתעה נעימה.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

 

תגובות