אלבומים

Dan∆logOne - Beautiful Illusions - 2014

Audio Camp ממליצים: אלבום אלקטרוני שופע בביטים מעודכנים ומלודיות מרחפות. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 18-01-2014

תגיות: 2014, Dan∆logOne, Beautiful Illusions, מורפלקסיס, NE

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

 

מורפלקסיס ממליץ:

מזמן לא המלצתי כאן על אלבום אלקטרוני למהדרין - ומשהו בהלך רוח של האלבום Beautiful Illusions נע בין שינה לעירות: ביטים מעודכנים ומלודיות מרחפות ומופשטות שמשחקות תופסת עם הסינפסות בחלל המוח - לחצו פליי וצללו ללא מורא לחלל הפנימי.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות