אלבומים

Noise Nebula - Kaleido - 2013

Audio Camp ממליצים: חבורת ספרדים מוכשרת שמערבבת כמה סגנונות ומקצבים לכדי משהו אחד יפה ומגובש. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 19-01-2014

תגיות: 2013, Audio Camp, Noise Nebula, Kaleido

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Solance ממליצה:

הרבה זמן שאלבום לא תפס אותי כמו שהאלבום הזה עשה. אין הרגשה כיפית ומרגשת מזו. יש בו הכל - שמח, מלנכולי, יפה, שקט, פחות שקט, והכל ארוז בצורה הנכונה.
פשוט להתרפק עליו פעם אחר פעם. לא ממש מצאתי מידע על החבר'ה הספרדים שאחראים עליו, אבל אין ספק שהם צריכים להשמע. אה, וכמובן שאי אפשר להתעלם מעטיפת האלבום המקסימה.

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות