אלבומים

Kingdom of the Holy Sun - Pharmaco (revisted) EP - 2014

Audio Camp ממליצים: הרכב שמגיע מסיאטל ומשלב בין פסיכדליה מערבית לצלילים ממזרח אסיה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 19-01-2014

תגיות: Audio Camp, Kingdom of the Holy Sun, Pharmaco (revisted) EP, 2014

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה:

השנה הזו מתחילה מבחינתי מוזיקלית הכי טוב שאפשר – הרבה פסיכדליה והרבה שוגייז מציפים לי את האוזניים. ההרכב הזה מסיאטל לוקח את הרעיון הזה צעד אחד קדימה ומשלב גם צלילים ממזרח אסיה לכדי חגיגה מופלאה. כל מה שצריך ליד זה פוך ויין חם שילוו את המוזיקה.

 

האזינו לאלבום המלא:

תגובות