אלבומים

דויד פרץ - כל שיר שנגמר לצד הים - 2014

אחד היוצרים העצמאיים הפוריים בישראל, והנציג הבולט של סצנת המוזיקה של באר שבע, מוציא אוסף חדש-ישן לימים כחולים של חורף. האזינו

מאת בן אליעד. 15-01-2014

תגיות: אינסטרומנטל, חורף, דויד פרץ, 2014

כשמדברים על תרבות המוזיקה האלטרנטיבית בארץ, לרוב מתייחסים לתל אביב בה מתרכזת עיקר יצירת השוליים. אחת הערים שמערערות על התפישה הזו היא באר שבע בה קיים זה שנים נווה מדבר של עשייה מוזיקלית מצוינת. יוחנן קרסל, נדב אזולאי, נועה בביוף ואביב נוימן הם רק מקצת האמנים הבולטים שיצאו משם. הדמות הבולטת ביותר של היצירה הדרומית העצמאית היא ללא ספק דמותו של דויד פרץ - אחד היוצרים הפוריים בישראל, ומי שנחשב לסנדק של הסצנה הבאר-שבעית.

פרץ היה ממקימי להקת הסלואו-קור "בלובנד", שהוציאה אלבום אחד בלבד בסוף שנות התשעים. כבר אז ניתן לזהות את הצליל הייחודי של פרץ שנע בין בלוז ופולק לצד השפעות אמביינט. מאז הפיק והוציא פרץ אינספור שירים ויצירות אינסטרומנטליות. פרץ הוא גם חבר פעיל בהרכב האוונגרדי We Are Ghosts, שהמוזיקה שלו מבוססת על סשנים ספונטניים ומאולתרים. 

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב המוזיקה החדשה לפייסבוק שלכם

השבוע שחרר פרץ את "כל שיר שנגמר לצד הים" - אלבום חדש-ישן של המוזיקאי המאגד קטעים אינסטרומנטליים שהוקלטו בעשרים השנים האחרונות, אך נשמעים כיצירה אחידה ומגובשת. "מוזיקה לימים כחולים" כפי שהיטיב להגדיר פרץ, שתעביר לכם בנעימים וברוגע את הימים החורפיים.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות