אלבומים

MindFlowers - * - 2014

Audio Camp ממליצים: מנה של פופ רוק עם קריצה לפופ סיקסטיזי ופסיכודליה סבנטיזית. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 12-01-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, חן רוזן, MindFlowers

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 

Mindflowers הם להקה של איש אחד שמנגן את כל כלי הנגינה בשירים שלו. מדובר בפופ רוק עם קריצה לפופ סיקסטיזי ופסיכודליה סבנטיזית. למרות הקריצה הזו לעבר, האלבום הזה הוא בדיוק כל מה שטוב במוזיקה בשנה האחרונה ובהחלט פותח שנה חדשה בצורה נפלאה.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות