אלבומים

Alphabetical - Rusted Gold - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום צעיר, רענן, וכיפי של אלקטרו-פופ קליל. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 12-01-2014

תגיות: Audio Camp, 2014, Alphabetical, Rusted Gold

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה:

אני אוהבת את האווירה שנושבת מהאלבום הזה- משהו צעיר, רענן, כיפי. החברים האלה מצרפת מזכירים קצת להקות אלקטרו-פופ שפופולריות היום, אבל משהו בהם מושך יותר- אולי זה הקול יוצא הדופן של הסולן, אולי זאת הגישה שלהם שמרגישה כאילו הם משתפים את המאזינים בשמחה שלהם ולא לוקחים את עצמם יותר מדי ברצינות, ואולי זה לא באמת משנה- זה פשוט אלבום שעושה טוב על הלב, כי שומעים שיצרה אותו חבורה של אנשים מוכשרים שאוהבים את מה שהם עושים.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות