אלבומים

WINDCATCHER - Buried Under the Sands of Blue - 2013

Audio Camp ממליצים: אמן מסתורי המשלב בין צ'ילווייב לדרים-פופ אינסטרומנטלי לפוסט-רוק חלומי. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 22-12-2013

תגיות: 2013, WINDCATCHER, Buried Under the Sands of Blue

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה:

האלבום הזה הוא עדיין תעלומה מבחינתי. היוצר מאחוריו חתום בלייבל סיני שמתמחה בבלאק מטאל, אם כי המוזיקה שלו מאד רחוקה מזה. הלייבל עצמו מפרסם פוסטים בפייסבוק מקולומביה, והאמן תייג את האלבום שלו תחת "קנטקי" בבנדקאמפ. בקיצור, בלגן, אבל בלגן משובח ביותר. קשה לי אפילו להגדיר את סוג המוזיקה שבאלבום הזה- משהו בין צ'ילווייב לדרים-פופ אינסטרומנטלי לפוסט-רוק- אבל למה להתעסק בהגדרות כשאפשר פשוט לשמוע את המוזיקה השלווה והנפלאה שהבחור המסתורי הזה עושה. צמרמורת (מהסוג הטוב) מובטחת, במיוחד כשהרצועה השנייה מתחילה להתנגן.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות