אלבומים

Female - Feelings: Beat Tape - 2013

Audio Camp ממליצים: 4 קטעים קצרים של ביטים ואלקטרוניה שלא יצאו לכם מהראש. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 22-12-2013

תגיות: Female, 2013, Audio Camp, Feelings: Beat Tape

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד זין ממליץ:

אני אוהב את הסצינה של מלבורן ואני אוהב ביטים. אני עוד יותר אוהב את פימייל שתמיד כשאני מרגיש שהז'אנר הזה מתחיל להיות צר הוא מעלה את הרף בעוד כמה סנטימטרים ומכריח את כולם לחזור ולהתאמץ.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות