אלבומים

Krista♡Michae – The Continuation - 2013

Audio Camp ממליצים: איפי קטנטן שישבור לכם את הלב כל פעם מחדש. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 15-12-2013

תגיות: 2013, Audio Camp, Krista♡Michae, The Continuation

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:


שני שירים יש באיפי הקטנטן הזה של קריסטה אנדרסון [א.ק.א Krista♡Michae] - ומסתבר שזה כל מה שצריך על מנת לסדוק יפה יפה את הלב. אם היה אפשר לבחור את פסקול כתוביות הסיום של מערכות יחסים ואת האהבות השבורות בחיי - הייתי לוחץ כאן פליי, ואז שוב פעם ושוב פעם. [להורדה חופשית בשיטת שלם-כפי-יכולתך]

 

האזינו לאלבום המלא:


 

תגובות