אלבומים

Athuzela Brown - A Cliff At Dawn - 2013

Audio Camp ממליצים: צמד משובח מניו-זילנד שמגיש אינדי-פולק-רוק איטי, מהורהר ואקוסטי. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 08-12-2013

תגיות: 2013, New, Audio Camp, Athuzela Brown, A Cliff At Dawn

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.


 Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:


אני ממשיך עם המלצות המוזיקה החורפית והפעם עם הצמד Athuzela Brown מניו-זילנד שהם בעצם בני הזוג שארלוט והז פרסטר שיוצרים ביחד אינדי-פולק-רוק איטי, מהורהר ואקוסטי. מסוג האלבומים הללו ששומעים בזמן שמהדקים את הפוך לכתפיים בזמן שהגשם מקיש על החלון [הורדה חופשית בשיטת שלם-כפי-יכולתך].

 

האזינו לאלבום המלא:

 


תגובות