אלבומים

Raechel Bosch - leona - 2013

Audio Camp ממליצים: יוצרת מוכשרת מברוקלין שמנגנת מוזיקת פולק עדינה ואמיתית. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 08-12-2013

תגיות: folk, 2013, New, Raechel Bosch, leona

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן ממליצה:

 

אני אוהבת הפתעות חיוביות, תגיות שמרמזות על משהו אחד מתגלות כאלבום נפלא אחר. למרות חוסר ההתאמה בין הציפייה לתוצאה זו האחרונה מצליחה להתעלות מעבר לציפייה ולהעניק חווית האזנה נהדרת. Raechel Bosch מברוקלין, יוצרת מוזיקת פולק עדינה ונעימה שמצד אחד נוגסת לה בלב ומהצד השני ממלאת אותו בחמימות. המוזיקה הזו מושלמת ללילות שהולכים ומתקררים.

 

האזינו לאלבום המלא:

 


תגובות