אלבומים

Farazi V Kayra - Hayalet Islığı - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום שמגיע מטורקיה ומביא היפ-הופ אולדסקול אמיתי, ממש כמו שהיו עושים בניינטיז. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 08-12-2013

תגיות: 2013, rap, New, Farazi V Kayra, Hayalet Islığı

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה:


לפעמים לא צריך לחפש רחוק. האלבום הזה, שהעיף לי את המוח לחלוטין, מגיע מטורקיה. יש בו היפ-הופ אולדסקול אמיתי, ממש כמו שהיו עושים בניינטיז. היפ-הופ שמשלב קצת רוק, קצת אוריינטליזם, קצת זעם (טוב, אני לא מבינה את המילים - אבל צמד הראפרים הזה נשמע לי זועם למדי) והרבה אהבה למוזיקה. מי שמתגעגע, כמוני, להיפ-הופ מחתרתי ומופק היטב, מוזמן לשמוע את האלבום הזה.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות