אלבומים

ambsace - BOREAL - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום אינטימי ועוטף שילווה אתכם במהלך החורף הקרוב. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 01-12-2013

תגיות: 2013, New, Audio Camp, ambsace, BOREAL

 

האזינו לאלבום המלאהאזינו לאלבום המלא

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:

 

יש משהו חורפי ועוטף באלבום של היוצר הקנדי ambsace, אולי זו האינטימיות ששזורה לאורך כל השירים [הנובעת מכך שהם הוקלטו בחדר השינה של האמן] - מצד שני לא מדובר באלבום מדכא, המילה "מהורהר" היא זו שצפה ועולה בראש תוך כדי האזנה. עכשיו הגיע הזמן לייחל לחורף אמיתי, כזה שיהיה ראוי להאזנה לאלבום. [הורדה חופשית בשיטת שלם-כפי-יכולתך].

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות