אלבומים

Travel Kyoto - Tune In! Turn On! With Travel Kyoto - 2013

Audio Camp ממליצים: פופ לאונג'י חלומי שעושה שמח וגורם להזיז את הראש מצד לצד. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 01-12-2013

תגיות: 2013, New, Audio Camp, Travel Kyoto, Tune In! Turn On! With Travel Kyoto

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן ממליצה:


יש סגנונות שלרוב אני לא מצליחה למצוא את עצמי בתוכם, לא משנה כמה אני מנסה, אני לעולם לא אצליח למצוא את עצמי מנענעת ישבן לצלילים שלהם. פופ לאונג'י נוטה להיות אחד מהם, אולי זה בגלל סרטי קולנוע שבוחרים את אלו שמחלחלים בצורה הרעה ביותר, אולי בגלל הקושי שלי להיות רגועה. Travel Kyoto הצליחו לשנות את דעתי. פופ לאונג'י חלומי שעושה שמח וגורם לי להזיז את הראש מצד לצד תוך כדי בישול או עבודה, הצלילים שלהם אפילו מזכירים במקומות מסוימים את הדברים המוקדמים של סופיאן סטיבנס דבר שאפילו משמח אותי יותר.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות