אלבומים

Peter And The Wolf - Lightness - 2006

Audio Camp ממליצים: רידינג האנטר מתכסה כל פעם בשם במה אחר אך המוזיקה שלו תהפנט אתכם בכל מצב. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 01-12-2013

תגיות: folk, Audio Camp, Peter And The Wolf, Lightness

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

 

עדיאל פדיה השני ממליץ:


נתקלתי באלבום הזה פעם כשניסיתי (בעוונותיי) להוריד את פטר והזאב בגרסה של דיוויד בואי. אז זאב וציידים אין כאן, מה שכן יש פה הוא יוצר מעניין בשם רידינג האנטר שמתכסה כל פעם בשם במה אחר. האלבום הצליח להפתיע אותי ביופי והשקט המהורהרים שלו, ובתחושה שאתה נמצא בתוך חדר סגור אבל עם קירות אינסופיים. חכו ליום גשום או שתיצרו אחד כזה בעצמכם.

 

האזינו לאלבום המלא: 

 

תגובות