אלבומים

Drago Dit Dragon - Spear - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום קצרצר של ארבעה שירים המציגים פולק ניסיוני מהפנט. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 24-11-2013

תגיות: 2013, Audio Camp, Drago Dit Dragon, Spearף NEW

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:

 

קשה לי לשים את האצבע על סוד הקסם של האלבום הקצר הזה (ארבעה שירים בלבד) של ההרכב הקנדי Drago Dit Dragon - אבל משהו שם מצליח למצוא את האלכימיה המעודנת בין לתפוס את האוזן ולחבק את הלב. מבחינת הסגנון ניתן [בקושי] להכניס את האלבום הנ"ל להגדרה של פולק ניסיוני אבל לטעמי הוא הרבה מעבר לסך חלקיו וסגנונותיו. [חינם להורדה בשיטת שלם-כפי-יכולתך].


האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות