אלבומים

Magmana - Fiend - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום רוק משובח המשלב אלמנטים פסיכדליים של רוק מתקדם. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 24-11-2013

תגיות: rock, 2013, New, Audio Camp, Magmana, Fiend

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה:

 

הפעם לא הגעתי לאלבום הזה לגמרי בעצמי. הזמרת האמריקאית הנפלאה שרון ואן-אטן פרסמה אותו בעמוד הפייסבוק שלה, עוררה את סקרנותי ובזכותה ניגשתי לשמוע אותו. גיליתי אלבום רוק מופק היטב, הרמוני וכיפי. יש בו שילוב מעולה של קולות גבריים ונשיים, חלק מהשירים קצת פסיכדליים ואפילו משלבים אלמנטים של רוק מתקדם, ובכלל אני חושבת שהוא לא נופל ממיטב אלבומי הרוק ששמעתי השנה ושללהקה הניו-יורקית הזאת בהחלט מגיע שעוד אנשים יכירו אותה.


האזינו לאלבום המלא:

 


תגובות