אלבומים

Illusive - Wild Flower - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום מרענן צעיר ושימושי מאוד לאנשים שאוהבים לזוז. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 24-11-2013

תגיות: 2013, New, Illusive, Wild Flower

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד זין ממליץ:


האמת שהאלבום הזה יכול להיות מאוד שימושי. לחצו פליי והמתינו. אם הראש נופל אחורה בשיר הראשון, אם סימפול של אלייה לא נשמע כמו טראש ואם בשיר השלישי אתם מתחילים לזוז - סימן שהכל בסדר איתכם. אם לא, סימן שאתם זקנים. לא בטוח שזה לא בסדר אבל אולי כדאי לדבר על זה עם קרוביכם.


האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות