אלבומים

Left - Left II - 2013

אם אתם אוהבים את הרוקנרול שלכם רועש, בועט, מלוכלך וחסר פילטרים, האלבום החדש של להקת Left שרואה אור בימים אלה, הוא בדיוק מה שאתם מחפשים לשמוע כעת. כנסו לשמוע

מאת בן אליעד. 22-11-2013

תגיות: rock, left, 2013, New, blues

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

Left הם צמד גאראג‘-בלוז מחוספס שכולל את אסף ליזרוביץ‘ (גיטרה ושירה) ורועי חן (תופים ושירה), שהחליף את המתופף הקודם גל שילוח. הסאונד של ההרכב מבוסס על שילוב אינטנסיבי של גיטרות מחוספסות לצד תופים רועמים ועוצמתיים. מאז אלבום הבכורה שלהם שיצא ב-2010, ההרכב חרש במהלך השנתיים האחרונות את הארץ החל מהמועדונים הקטנים ביותר ועד הבמות של הפסטיבל הגדולים ביותר, דוגמת אינדינגב. בשנה שעברה הלהקה אף חברה להרכב האלקטרוניקה 3421 לסיבוב הופעות משותף שניפק גם את הסינגל המצוין Takeover My Soul:

 

מוקדם יותר השנה היא הוציאה את האי. פי Left Alone, כמתאבן לקראת האלבום החדש, וכעת הלהקה עומדת בפני הוצאת המנה העיקרית, Left 2, שהופק מוזיקלית על ידי עוזי רמירז בשיתוף אורי ”מיקסמונסטר“ ורטהיים.

Left II יושק בסוף השבוע הקרב בשני הופעות השקה מיוחדות - הראשונה ביום חמישי (הערב) במועדון הסירופ, והשנייה בהופעה חגיגית עם אורחים מיוחדים מיוחדים במוצ"ש בלבונטין 7 שבתל אביב. בינתיים, אתם מוזמנים לקחת את האלבום לנסיעת מבחן ולהאזין לו במלואו. מומלץ עם ווליום גבוה.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

 

תגובות