אלבומים

Yehuda Ledgley - Moving On - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום ישראלי חדש המציג מוזיקה מחשמלת וקול רך שיגרום לכם לצלול משיר לשיר. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 17-11-2013

תגיות: 2013, Yehuda Ledgley, Moving On

 

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה:

 

יש לנו הישראלים נטייה לנכס לעצמנו כל דבר שאנחנו יכולים, אולי זו הסיבה שאני תמיד אשמח לשמוע מוזיקה ישראלית חדשה שעושה לי נעים מבפנים. השבוע זכיתי לתחושה כזו נעימה עם האלבום החדש של יהודה לדג'לי. על אף שהאלבום הוקלט בשנת 2007, הוא ראה אור רק השבוע ובעיני, מדובר באחד הרליסים המיוחדים והטובים של השנה האחרונה. המוזיקה המחשמלת והקול הרך, גורמים לי רק לצלול אל תוך האלבום הזה כל פעם מחדש ופשוט להתמסר.

 

האזינו לאלבום המלא: 

 


 

תגובות