אלבומים

Boys Age - Postcards Holiday / A Boat is Out of Sight - 2013

Audio Camp: שני שירים של דואו ממחוז קנטו ביפן שמתמחה באינדי-רוק-פופ אמריקאי חולמני רווי גיטרות מהדהדות. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 17-11-2013

תגיות: 2013, EP, New, Boys Age, Postcards Holiday / A Boat is Out of Sight

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:

 

אם להקת יו לה טנגו היתה מבצעת מעשה גילוי עריות מוזיקלי עצמי זה היה נגמר ב-Boys Age, דואו ממחוז קנטו ביפן שמתמחה באינדי-רוק-פופ אמריקאי חולמני רווי גיטרות מהדהדות. באיפי הקצרצר הזה (2 שירים סה"כ) הם מציגים תצוגת יכולת יפה ופסקול שישרת את שעות אחר-הצהריים הסתוויות.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות