אלבומים

2013 - TMPST - Serpentine EP

Audio Camp ממליצים: ארבעה קטעים של מוזיקאי פקיסטני מאיסלמבאד המציגים מוזיקה אלקטרונית מינימליסטית ומרתקת. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 17-11-2013

תגיות: 2013, New, EP, TMPST, Serpentine

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה:

הנה משהו שלא שומעים בכל יום. ה-EP הזה מאגד ארבעה קטעים של מוזיקאי פקיסטאני מאיסלמבאד בשם אספנדיאר חאן (Asfandyar Khan). זהו למעשה פרויקט צד שלו ובו הוא יצר מוזיקה אלקטרונית מינימליסטית ומרתקת, סוג של אמביינט עם מקצבים לא צפויים שמצד אחד גורמים לך לרצות לרקוד ומצד שני פשוט להישען אחורה ולהקשיב.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות