אלבומים

Greg Ashley - Death of a Ladies Man - 2012

Audio Camp ממליצים: אלבום המציג אתהשילוב המוזר והמתבקש בין הכנות ואינטימיות של לאונרד כהן, לגרנדיוזיות הפרועה של פיל ספקטור. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 10-11-2013

תגיות: 2012, Audio Camp, Greg Ashley, Death of a Ladies Man

 

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

עדיאל פדיה השני ממליץ: 

השילוב המוזר והמתבקש בין הכנות ואינטימיות של לאונרד כהן, לגרנדיוזיות הפרועה של פיל ספקטור, הוליד את אחד האלבומים האהובים עליי ביותר death of a ladies man"". אלבום ששיריו לא זכו להיכנס לשלל פסטיבלי המחוות לכהן, וכהן עצמו מקפיד להתרחק ממנו כמו מאש. אך גרג אשלי, סולן להקת "גריס גריס" ואמן סולו בפני עצמו, העז "להפשיט" את האלבום מההפקה הגרנדיוזית של ספקטור ולקחת אתו את השירים למקום פשוט יותר. השירים עדיין מלאים נוכחות ועצמה אך נשארים ישירים וחשופים ללא מסכת "קיר הסאונד" של ספקטור. אין ספק שקשה להעפיל על המקור אך אשלי מספק זווית נוספת ומעניינת בכל הקשור למפעלו השנוי במחלוקת של הרוצח המורשע ספקטור.

 

תגובות